Proč dělám to, co dělám

Jmenuji se Jan Kopřiva.

Vyrůstal jsem v zahradnickém centru mých rodičů v Šebrově. Nejspíš máme zahradnickou tradici nejenom ve jméně, ale i v genech… od dětství jsem pomáhal rodičům v zahradnictví, pak jsem vystudoval Zahradnickou fakultu Mendlovy univerzity v Brně, absolvoval program Management a marketing na CAH v Drontenu v Holansku, stážoval u holandských pěstitelů a v zahradnickém centru Coolings ve Velké Británii. Většinu času jsem se pohyboval kolem pokojových a řezaných rostlin.

Od roku 2015 jsem se začal věnovat převážně pokojovým rostlinám, studiu biofílie a touze prostřednictvím interiérových rostlin zlepšovat a zpříjemňovat pracovní prostředí ve firmách. Rozvoj mezioborové spolupráce přispívá k rostoucímu zájmu o příjemné a zdravé životní prostředí a zdravý životní styl, a to i uvnitř budov a domovů, ve kterých trávíme většinu času našeho života. 

Chci, aby vám moje rostliny dělaly upřímnou radost. Aby vaše rostliny ve firmě nebo krásné pokojové rostliny u vás doma pomáhaly vytvářet atmosféru pohody svou přirozenou krásou. Rádi někdy utečete před každodenním shonem do přírody? Pak asi sami na sobě pociťujete blahodárné působení zeleně… 

I to je důvod, proč interiérovým rostlinám věnuji svůj profesní život. Věřím, že správnou skladbou a uspořádáním zeleně ve firmě nebo u vás doma je možné přispět k příjemnějšímu životu.